Stig Jonzon oljemålning

613285

STIG JONZON (1913-1987): "Hus vid Gamla Lundagatan, Stockholm'', signerad Stig Jonzon, daterad 1979, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 22x27 cm

Historik: Inköpt från Galleri Kurt Svensson 1979, inköpskvitto medföljer

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Rum 4

Stig Jonzon oljemålning
Budhistorik (2 bud)

4633177
4622067
500

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.