John Malm stochkolmsmotiv

613316

JOHN MALM (1900-1968): Stockholmsmotiv med vy mot Gustav Adolfs Torg, signerad J. Malm, olja på duk, ca 31x42 cm

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Fack 39

John Malm stochkolmsmotiv

Budhistorik (6 bud)
4635719
500
4635722
500
4635719
450
4635717
4634833

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.