John Malm stochkolmsmotiv

613316

JOHN MALM (1900-1968): Stockholmsmotiv med vy mot Gustav Adolfs Torg, signerad J. Malm, olja på duk, ca 31x42 cm

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Rum 4

John Malm stochkolmsmotiv

Budhistorik (6 bud)
4635719
500
4635722
500
4635719
450
4635717
4634833

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.