Oidentifierad konstnär oljemålning

613324

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-talets början): Flickporträtt, olja på duk, ca 47x38 cm

Smutsig

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 3

Budhistorik (2 bud)

4633595
4620216

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.