Filip Wahlström oljemålning

613337

FILIP WAHLSTRÖM (1895-1972): Kustmotiv, olja på duk, monogramsignerad, ca 37x45 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 20

Filip Wahlström oljemålning

Budhistorik

2019-02-11 kl 13:36
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.