Skål i silver

613386

SILVER, skål, 1964, oval på fot, stämplad GAB, förmodligen designad av Vera Ferngren, höjd ca 8, 19x2,5, vikt ca 228 g

Smärre bruksslitage

Silver, Design

Skål i silver

Budhistorik (10 bud)
4637913
750
4637437
700
4637353
650
4635159
600
4630465
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.