Etsning föreställande naken modell

613401

OKÄND KONSTNÄR, 1900-talets mitt, föreställande naken kvinna, otydligt signerad, bildstorlek ca 40x29 cm

Ej examinerad ur ram, gulnad

Budhistorik (23 bud)
4637220
4637366
1 900
4637220
1 800
4637365
1 700
4637220
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.