Bordslampa 1900-tal

613425

BORDSLAMPA, mässing, 1900-talets början, jugend, kupa i glas, så kallad Strindbergslampa, höjd 46 cm

Lagningar

Belysning, Bordslampor

Rum 7

Bordslampa 1900-tal

Budhistorik (13 bud)
4637746
950
4637529
900
4637472
850
4635137
4637471

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.