Sängbord

613427

SÄNGBORD, 1 par, 1900-talets andra hälft, stomme i ek, bemålade i vitt, låda i sargen samt skåpdörr, höjd ca 66, 60x26 cm

Bruksslitage, bemålade, lös fanér vid kant

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 8

Sängbord

Budhistorik (7 bud)
4637992
4637512
600
4634115
550
4625173
500
4622365
450

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.