Severin Nilson oljemålning

613485

SEVERIN NILSON (1846-1918): Sommarblomster med byggnad, signerad Severin Nilson, olja på pannå, ca 33x26 cm

Ram med skador

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Severin Nilson oljemålning

Budhistorik (11 bud)
4637681
4637789
3 800
4637681
3 600
4637788
3 400
4637681
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.