Arne Jacobsen Stelton

613685

ARNE JACOBSEN, Stelton, rostfritt stål, 32 delar: bestående av bricka, askkopp, ljusstakar, 6+4, coasters, 12 st, salt- och pepparkar, 3 st, senapsburk, gräddkanna samt oljelampa, delvis etikettmärkt, brickans diamter ca 30, högsta höjd 10 cm

Bruksslitage, repor

Diverse

Arne Jacobsen Stelton

Budhistorik (15 bud)
4637626
4636875
4636875
1 600
4636713
4636874

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.