Lasse Åberg signerad affisch

613786

LASSE ÅBERG (född 1940): "Katt o råtta II", signerad Lasse Åberg, med dedikation, numrerad 166/175, affisch, ca 67,5x48 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Lasse Åberg signerad affisch

Budhistorik (13 bud)
4635903
850
4618720
4635902
4618720
750
4635900
700

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.