Bockbord 1800-tal

613818

BOCKBORD, furu, 1800-tal, höjd ca 73, 104x70 cm

slitage

Möbler, Matbord

Makadamgatan 11, Helsingborg

Bockbord 1800-tal

Budhistorik (2 bud)

4637710
4637510

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.