Trädgårdsmöblemang

613820

TRÄDGÅRDSMÖBLEMANG, 4 dlr, samtliga delar fällbara, 2000-tal, lackerat i vitt, bestående av 1 soffa, 2 stolar, 1 bord, soffans längd ca 130 cm, bordsskivans mått ca 110x37 cm

slitage

Diverse

Makadamgatan 11, Helsingborg

Trädgårdsmöblemang

Budhistorik (7 bud)
4637744
600
4637735
550
4637417
500
4637305
450
4635947

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.