Skrivbord i sengustaviansk stil

613821

SKRIVBORD med uppsats, sengustaviansk stil, 1900-talets början, fanerad med mahogny, fothylsor i mässing, delvis skinnkädd skiva, uppsats med jalusi, invändigt med lådor, höjd 78-113 cm, 150x80 cm

Slitage, två benavslut lösa, liten nyckel med skador, jalusi defekt

Möbler, Soffbord, sidobord

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (17 bud)
4636271
1 800
4634669
1 700
4634669
1 600
4632517
4632517
1 400

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.