Hörnskåp 1800-tal

613849

HÖRNSKÅP, 1800-tal, trol England, mahognyfanér, mässingsdetaljer, tvådelat, höjd ca 115+115 cm. bredd ca 102 cm

fanérskador, slitage, skador, beslag till dörr skadat

Möbler, Skåp, byråer

Makadamgatan 11, Helsingborg

Hörnskåp 1800-tal

Budhistorik (5 bud)
4637804
4637438
750
4635670
450
4635387
4628001

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.