Anders Pehrson taklampa Bumling

613965

ANDERS PEHRSON, "Bumling", taklampa, för Ateljé Lyktan, Åhus, brunlackerad plåt, diameter ca 40 cm

Slitage, repor, raster med skador

Belysning, Taklampor, Design

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (5 bud)
4655043
500
4654463
450
4652455
4649994
4637299

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.