Golvlampor 1 par 1900-tal

614918

GOLVLAMPOR, 1 par, 1970/80-tal, förkromad stomme, svartlackerade skärmar, 3 justbara ljuskällor vardera, höjd 164 cm

Bruksslitage

Belysning, Golvlampor

Rum 19

Golvlampor 1 par 1900-tal

Budhistorik (6 bud)
4655244
4636078
4636078
1 700
4655241
1 600
4636078
1 400

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.