Karmstol barock

621022

KARMSTOL, barock, skuren dekor, sitthöjd 46, rygghöjd 122 cm
Skador: Renoverad, kompletterad, slitage

PROVENIENS:
Överhovcermonimästare Joen Lagerborg

Möbler, Fåtöljer

Rum 4

Karmstol barock

Budhistorik (5 bud)
4733410
4718617
500
4710391
4710069
4710025

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.