Torsten Esbjörnsson färglitografi

621877

TORSTEN ESBJÖRNSSON (1925-1970): Geometrisk komposition, signerad Esbjörnsson, numrerad 36/99, färglitografi, ca 47x63 cm

Oramad

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik

2019-03-16 kl 11:51
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.