Bordsarmatur porslin

624025

BORDSARMATUR, porslin, 1900-talets slut, polykrom dekor av fåglar i mullbärsträd samt pion, höjd inkl. lamfäste ca 44 cm, monterad på träsockel

Smärre slitage

Keramik/Porslin, Belysning, Bordslampor

Rum 7, Hylla 1

Bordsarmatur porslin

Budhistorik (15 bud)
4736625
950
4736613
900
4736592
850
4736609
4736592
750

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 102 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.