Skålfat Kina 1900-tal

624033

SKÅLFAT, porslin, Kina, 1900-tal, ristad dekor, vit glasyr, diameter ca 20 cm

Spegeln med spricka, nagg samt kantspricka

Orientaliskt, Porslin

Skålfat Kina 1900-tal

Budhistorik (7 bud)
4718288
600
4735933
550
4718288
500
4735917
450
4718288

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 64 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.