Jan Håfström färgetsning

624127

JAN HÅFSTRÖM (född 1937): "Vad Är Det Här", färgetsning, signerad Jan Håfström, EA-upplaga och daterad- 2016, bladmått ca 60x78 cm,
Utställningshäfte medföljer, 'Atelje Larsen, 2016'

Oramad, veck

Konst, Grafik, Nutida

Makadamgatan 11, Helsingborg

Jan Håfström färgetsning

Budhistorik (19 bud)
4733344
1 900
4732850
1 800
4732850
4711386
4725512

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 339 kr.