Fällbord Karl Johan

624212

FÄLLBORD, Karl Johan, 1800-talets första hälft, tredelad centralfot, kvadratisk skiva fanerat i alrot, höjd ca 74, 89x88 cm

Vågig skiva, slitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 21

Fällbord Karl Johan

Budhistorik (3 bud)

4735957
500
4735956
4715936

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.