Alexander Pilko gouache

624483

ALEXANDER PILKO (Ukraina 1951-2016): Figurscen, signerad och daterad A. Pilko -94, gouache på papper, ca 39,5x38,5 cm

Fack 51

Alexander Pilko gouache

Budhistorik (1 bud)

4713938
2019-03-09 14:47:24

2019-03-16 kl 11:27
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.