Axel Nilsson oljemålning

624530

AXEL NILSSON (1889-1981): "ån vid havet", signerad Axel Nilsson, olja på pannå, bildmått 45x54 cm

Med dedikation a tergo

Rum 5

Axel Nilsson oljemålning

Budhistorik (4 bud)

4728657
4714930
1 400
4714662
4712679
500

Slutpris SEK:
143 EUR, 161 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.