Roger Risberg, 3 litografier

624536

ROGER RISBERG (född 1956): (3) färglitografier, samtliga signerade och numrerade Roger Risberg 3/30, 5/40 samt 20/50 , bladmått ca 30x42 cm

Lösa blad

Konst, Grafik, Nutida

Roger Risberg, 3 litografier

Budhistorik (6 bud)
4735797
4735496
500
4735352
450
4734403
4733861

Slutpris SEK:
95 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.