Skåp 2-delat 1800-tal

624621

SKÅP, 1800-tal, 2-delat, senare bemålning, överdel med invändigt hyllplan och skedhylla, höjd ca 198, 124 x 51 cm

Slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Makadamgatan 11, Helsingborg

Skåp 2-delat 1800-tal

Budhistorik (7 bud)
4736676
4736663
3 600
4736659
4736416
4723790

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.