Vitrinskåp rokokostil

624711

VITRINSKÅP, 1900-talets första hälft, rokokostil, stomme fanerad i mahogny, intarsiadekor av girlander och blombuketter, beslag i mässing, invändigt med hyllplan, häjd ca 165 cm, yttermått ca 120x32 cm

Åldersrelaterat slitage, ställvis smärre blekning, vänster sida med repor och märken

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 7

Vitrinskåp rokokostil

Budhistorik (11 bud)
4736343
1 400
4735384
1 300
4735382
4733381
4735381

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.