Erik Enroth oljemålning

624051

ERIK ENROTH (1917-1975) Stilleben, signerad samt daterad -53, olja på pannå, 70x100 cm

Proveniens: samling Jaakko Lindberg

Södra kajen 14, Helsingfors

Erik Enroth oljemålning

Budhistorik (9 bud)
Bud EUR
4823012
2 100
4822782
4822782
1 900
4819277
1 850
4819277
1 600

Slutpris EUR:
2 100
20 854 SEK, 2 386 USD
Utropspris EUR:
2 000-2 500