Kauko Lehtinen oljemålning

624064

KAUKO LEHTINEN (1925-2012) "Hippi", signerad samt daterad -66, olja på duk, 114x90 cm

Proveniens: samling Jaakko Lindberg

Södra kajen 14, Helsingfors

Kauko Lehtinen oljemålning

Budhistorik (33 bud)
Bud EUR
4824055
11 000
4824043
10 000
4824037
9 800
4824037
9 400
4824018
9 200

Slutpris EUR:
11 000
113 990 SEK, 12 493 USD
Utropspris EUR:
4 000-4 500