Kauko Lehtinen oljemålning

624147

KAUKO LEHTINEN (1925-2012) Skiss (Komposition), signerad samt daterad -64, akryl på pannå, 80x61 cm

Utställning: Åbo konstmuseum 7.4-28.5 1995

Proveniens: samling Jaakko Lindberg

Södra kajen 14, Helsingfors

Kauko Lehtinen oljemålning

Budhistorik (1 bud)

Bud EUR
4794736
2019-04-05 11:40:17

2019-04-15 kl 16:21
Slutpris EUR:
11 917 SEK, 1 363 USD
Utropspris EUR:
3 000-4 000