Otto Mäkilä oljemålning

624155

OTTO MÄKILÄ (1904-1955) Sommarmusa, signerad samt daterad -45, olja på pannå, 30x21 cm

Proveniens: samling Jaakko Lindberg

Södra kajen 14, Helsingfors

Otto Mäkilä oljemålning

Budhistorik (21 bud)
Bud EUR
4822632
3 700
4823750
3 600
4822632
3 500
4823474
3 400
4822632
3 300

Slutpris EUR:
3 700
36 743 SEK, 4 203 USD
Utropspris EUR:
1 500-1 800