Otto Mäkilä teckning

624425

OTTO MÄKILÄ (1904-1955) Man och häst, signerad samt daterad -44, tuschteckning, 8x9,5 cm

Proveniens: samling Jaakko Lindberg

Södra kajen 14, Helsingfors

Otto Mäkilä teckning

Budhistorik (21 bud)
Bud EUR
4823731
640
4823724
620
4823704
600
4823717
600
4823704
580

Slutpris EUR:
640
6 632 SEK, 727 USD
Utropspris EUR:
400-500