Otto Mäkilä teckning

624432

OTTO MÄKILÄ (1904-1955) Gymnastik, signerad samt daterad -46, teckning, 21x15,5 cm

Proveniens: samling Jaakko Lindberg

Södra kajen 14, Helsingfors

Otto Mäkilä teckning

Budhistorik (16 bud)
Bud EUR
4823569
560
4823622
540
4823569
520
4823613
500
4823569
480

Slutpris EUR:
560
5 561 SEK, 636 USD
Utropspris EUR:
500-600