Otto Mäkilä målning

627319

OTTO MÄKILÄ (1904-1955) Komposition, signerad samt daterad -48, blandteknik, 27x37 cm

Proveniens: samling Jaakko Lindberg

Södra kajen 14, Helsingfors

Otto Mäkilä målning

Budhistorik (19 bud)
Bud EUR
4822676
11 000
4824147
10 000
4822676
9 400
4824146
9 200
4822676
7 400

Slutpris EUR:
11 000
113 990 SEK, 12 493 USD
Utropspris EUR:
2 000-2 500