Mauno Markkula oljemålning

627368

MAUNO MARKKULA (1905-1959) Landskap, signerad, olja på pannå 26x34 cm

Proveniens: samling Jaakko Lindberg

Södra kajen 14, Helsingfors

Mauno Markkula oljemålning

Budhistorik (6 bud)
Bud EUR
4822212
4822210
700
4822208
600
4822205
500
4816495
100

Slutpris EUR:
8 290 SEK, 909 USD
Utropspris EUR:
1 000-1 200