Ole Kandelin oljemålning

629914

OLE KANDELIN (1920-1947) "Två modeller", signerad samt daterad -46, olja på pannå, 35x24 cm

Proveniens: samling Jaakko Lindberg

Södra kajen 14, Helsingfors

Ole Kandelin oljemålning

Budhistorik (30 bud)
Bud EUR
4822682
4 200
4824283
4822682
3 900
4824279
3 800
4822682
3 700

Slutpris EUR:
4 200
41 708 SEK, 4 771 USD
Utropspris EUR:
2 000-3 000