Vladimir Velickovic

630283

VLADIMIR VELICKOVIC (1935-) Komposition, signerad samt daterad 19.10. 1983, blandteknik på papper, 39x26 cm

Proveniens: samling Jaakko Lindberg

Södra kajen 14, Helsingfors

Vladimir Velickovic

Budhistorik (8 bud)
Bud EUR
4816899
500
4803595
480
4803594
460
4803593
440
4803591
420

Slutpris EUR:
500
5 181 SEK, 568 USD
Utropspris EUR:
1 000-1 500