Ahti Lavonen oljemålning

630309

AHTI LAVONEN (1928-1970) Stilleben med fisk I, signerad samt daterad -58, olja på duk, 65x81 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Ahti Lavonen oljemålning

Budhistorik (2 bud)

Bud EUR
4803043
500
4803041

Slutpris EUR:
500
4 965 SEK, 568 USD
Utropspris EUR:
1 200-1 500