Bildväv i linne av Dora Jung

632448

DORA JUNG, provväv, signerad Dora Jung, sent 1960-tal, linne i blå och gröna toner, 32x33,5 cm

Mattor/Textilier, Design

Södra kajen 14, Helsingfors

Bildväv i linne av Dora Jung

Budhistorik (7 bud)
Bud EUR
4823566
580
4801901
560
4823563
540
4801901
520
4816267
500

Slutpris EUR:
580
6 010 SEK, 659 USD
Utropspris EUR:
800-1 000