Bildväv av Dora Jung

632461

DORA JUNG, bildväv, signerad, tidigt 1970-tal,
linnedamast, 56x57 cm

Proveniens: samling Jaakko Lindberg

Mattor/Textilier, Design

Södra kajen 14, Helsingfors

Bildväv av  Dora Jung

Budhistorik (14 bud)
Bud EUR
4823729
820
4823722
4823710
780
4823705
760
4823692
740

Slutpris EUR:
820
8 143 SEK, 932 USD
Utropspris EUR:
800-1 000