Markku Salo skulptur

633083

MARKKU SALO, skulptur, signerad Markku Salo, Nuutajärvi Notsjö 1991 , två glasflaskor blåst i nät, metallstativ, bredd 59,5 cm, höjd 49 cm

Proveniens: samling Jaakko Lindberg

Glas, Konstglas, Design

Södra kajen 14, Helsingfors

Markku Salo skulptur

Budhistorik

Bud EUR

2019-04-15 kl 14:40
Slutpris EUR:
0
0 SEK, 0 USD
Utropspris EUR:
2 000-3 000