Corneille metallrelief

633764

CORNEILLE (1922-2010), tvåsidig relief, signerad, numrerad 62/99, bemålad metall, 54x65 cm

Konst, Skulpturer

Södra kajen 14, Helsingfors

Corneille metallrelief

Budhistorik (4 bud)

Bud EUR
4801247
4801244
280
4801240
200
4794225
30

Slutpris EUR:
2 979 SEK, 341 USD
Utropspris EUR:
400-600