Bordslampa i empirestil

634750

BORDSLAMPA, empirestil, 1930-tal, mässing, kannelerat skaft, fot med växtornamentik, höjd ca 59 cm

SAV garanterar ej funktionen. Skärm med bucklor

Belysning, Bordslampor

Baltzarsgatan 6, Malmö

Bordslampa i empirestil

Budhistorik (1 bud)

4833816
2019-04-18 16:06:56

2019-04-21 kl 20:36
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.