Bordslampa

635032

BORDSLAMPA, 1900-talets andra hälft, förgyllt lergods, höjd inkl skärm ca 98 cm

Smärre slitage.

Belysning, Bordslampor

Rum 12

Bordslampa

Budhistorik (3 bud)

4844816
4844033
4842826

Slutpris SEK:
38 EUR, 43 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.