Ljusstakar tenn

635602

LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, 1800-talets första hälft, höjd ca 20 cm

En ljusmanschett saknas, åldersslitage

Metall, Belysning, Bordslampor

Baltzarsgatan 6, Malmö

Ljusstakar tenn

Budhistorik (5 bud)
4830363
950
4841378
900
4830363
550
4825433
500
4825433

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 102 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 287 kr.