Bordsarmatur Japan

Föregående | Översikt | Nästa

636282

BORDSARMATUR, porslin, Japan, 1900-talets mitt, dekor i relief av organiska ränder i vitt mot grå fond, monterad på träsockel, total höjd ca 63 cm

Krackelering

Belysning, Bordslampor, Orientaliskt

Rum 7, Hylla 2

636282 - Bordsarmatur Japan
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Bordsarmatur Japan

Budhistorik

1 dag kvar
Avslutas 2019-04-22
21:40   (22:40 )
AKTUELLT BUD SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.