Bordsarmatur Japan

636282

BORDSARMATUR, porslin, Japan, 1900-talets mitt, dekor i relief av organiska ränder i vitt mot grå fond, monterad på träsockel, total höjd ca 63 cm

Krackelering

Belysning, Bordslampor, Orientaliskt

Rum 7, Hylla 2

Bordsarmatur Japan

Budhistorik

2019-04-22 kl 21:40
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.