Vägglampa industrimodell

636840

VÄGGLAMPA, industrimodell, 1900-talets första hälft, utragbar

Slitage, ytskador

Belysning, Vägglampor

Rum 7, Hylla 5

Vägglampa industrimodell

Budhistorik (21 bud)
4845266
3 200
4845261
4845254
2 800
4845249
2 600
4845230
2 400

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.