Ljuskrona

636863

LJUSKRONA, rokokostil, 1900-talets första hälft, 3 ljuspunkter 6 ljusarmar, höjd ca 75 samt diameter 50 cm

Åldersrelaterat slitage, funktionen garanteras ej

Belysning, Ljuskronor

Rum 15

Ljuskrona

Budhistorik (20 bud)
4844415
4 200
4844170
4841775
3 800
4844168
3 600
4841775
3 400

Slutpris SEK:
4 200
401 EUR, 451 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.