Ljuskrona

Föregående | Översikt | Nästa

636863

LJUSKRONA, rokokostil, 1900-talets första hälft, 3 ljuspunkter 6 ljusarmar, höjd ca 75 samt diameter 50 cm

Åldersrelaterat slitage, funktionen garanteras ej

Belysning, Ljuskronor

Rum 15

636863 - Ljuskrona
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Ljuskrona

Budhistorik (15 bud)
4841276
3 200
4834749
4841275
4834749
2 800
4831912
2 600

1 dag kvar
Avslutas 2019-04-22
21:34   (22:34 )
AKTUELLT BUD SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
2 500

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.