Lyktor Oaxen Krog

636902

PROVENIENS: Oaxen Krog

Smärre slitage

Belysning, Utelampor, Design

Hylla 1

Lyktor Oaxen Krog

Budhistorik (1 bud)

4845750
2019-04-23 13:28:40

2019-04-23 kl 15:06
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.